Hakkımızda

    2002 Yılında kurulan firmamız; 19. yılında müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için günümüze kadar yüzlerce firmaya Halı çeşitlerinden PVC halılarına, Çim halılardan, Karo halılara geniş bir yelpazede ürün tedariği sağlamanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır.
    Pvc ve Halı sektöründe sürekli kendini geliştiren firmamız en kaliteli ürün arayışları için müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak kurumsal bir firma olmayı kendisine hedef edinmiştir.
    Firmamız Kurumsal olma yolunda da Teknolojik değişimin farkında bu bağlamda alt yapısını hızlıca güçlendirmekte ve müşterilerine online hizmet vermektedir. Firmamız Sürekli olarak portföyündeki hizmetlerini güncellemekte ve müşterilerimizle dahada yakın olmayı hedeflemektedir.
    Müşterilerimizin istek ve beklentilerini ürünlerine de yansıtmaktadır. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir PVC ve HALI sektöründeki bütün hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
    Online Bölümümüzden müşteri temsilcimizle, iletişim bölümünde ise bizlere istediğiniz konu hakkında mesaj gönderebilirsiniz.
    Depo telefonlarımız ve cep telefonlarıyla iletişimde bulunmak için ise lütfen sitenin alt bölümündeki iletişim adresinden yararlanın…
Saygılarımızla; Meka Halı Yönetim Kurulu